Święta już niedługo i myślisz nad prezentem dla psa ale nie masz pomysłu? Przedstawiamy bardzo subiektywną listę pomysłów na prezenty dla psów 🙂 Pamiętajcie też, że najlepsze co możecie psu sprawić to poświęcić mu czas np. w czasie długiego świątecznego spaceru!

Wesołych świąt życzy Wam zespół Corgi Polska

Coś na ząb

Rzuć mu jego ulubioną piłkę albo znaleziony przy ścieżce patyk. Zobacz, jak wyskakuje niczym strzała, żeby nie tracąc ani sekundy przynieść Ci upolowaną rzecz. Nie chce oddać? Być może rzuca Ci wyzwanie! Ważne, żeby podczas tej zabawy był zawsze bezpieczny, a jego zęby silne i zdrowe! Spożywanie niektórych pokarmów powoduje odkładanie się płytki nazębnej, a później powstawanie kamienia. Dodatkowo przyczynia się to do powstawania nieświeżego oddechu. Zadbaj o niego i o to, by podczas codziennych posiłków zachował optymalną higienę jamy ustnej. Zobacz Total Teeth od Benji’s Planet.

Coś wygodnego

Twój pies nie lubi się przemieszczać? Podróż samochodem jest dla niego stresująca? Z pomocą wychodzi firma Dogi Digi, która zaprojektowała foteliki samochodowe, w których pies czuje się komfortowo i bezpiecznie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej recenzji. … warto również nadmienić, że fotelik również może pełnić rolę legowiska.

Dogi Digi to komfort oraz jakość… coś dla duszy… coś dla wygody… Szukasz wygodnego kompletu spacerowego? Dogi Digi sprawi piękny komplet spacerowy. Fajnym i praktycznym rozwiązaniem są obroże oraz szelki z grawerowanym adresem lub numerem telefonu. Zarówno Boobuś jak i Rudka polecają komplety spacerowe, czują się w nich bardzo komfortowo. Jak na niskopodłogowców przystało często brudzą swoje wdzianka i zdradzimy, że materiał po praniu zachowuje swoje właściwości estetyczne. P.S. w Dogi Digi można również przemycić prezent ludzki J i zakupić świetne akcesoria spacerowe – nerkę lub woreczek na smaczki !

Coś na spacer

Wyjście do restauracji, spacer czy zwiedzanie – no właśnie i tutaj zwykle pojawia się problem, ponieważ potrzebuję różnych smyczy, bo na zwiedzanie krótka, do restauracji krótka, spacer coś pośredniego, bo częściowo długa, częściowo krótka. Może spraw sobie i swojemu psu smycz Flexi? Firma FLEXI zapewnia nam komfort użytkowania. Booba osobiście może czuć się komfortowo (a przynajmniej ja mam takie poczucie), ponieważ wiem, że smycz zawsze zadziała. Czy chcę skrócić czy wydłużyć ona działa!