Święta już niedługo i myślisz nad prezentem dla psa? Rozpoczynamy świąteczny cykl pomysłów na prezenty. Dzisiaj publikujemy zestawienie przygotowane specjalnie dla czytelników bloga bez ogonka przez ekspertów z bloga „Mieszkanie w bloku”. A już wkrótce zapraszamy po kolejne pomysły na prezenty dla psów i ich właścicieli!

Najlepsze prezenty dla psa

Lubimy nowoczesne i designerskie rozwiązania. Szukamy rzeczy, które ułatwią nam życie i dodatkowo  wprowadzą w nie trochę świeżości. Lubimy otaczać się gadżetami. A co z naszymi pupilami? Może warto pomyśleć o nich i poszukać idealnego gadżetu dla najlepszego psa do mieszkania w bloku. 

1. Legowiska dla psa

Spokojny sen jest ważny dla twojego pupila tak jak i dla ciebie. Wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości legowisko to podstawa. To już nie zwykły koc czy mata. Obecnie na rynku dostępna jest masa bardziej lub mniej kreatywnych posłanek dla naszych pupilów. Można napotkać łóżka, namioty, stoliczki, pufy oraz maty na kanapę.  Znajdź idealny dla twojego czworonożnego pupila. Ceny zaczynają się już od 150 zł

prezenty dla psa, Legowisko dla psa
prezenty dla psa, Legowisko dla psa
prezenty dla psa, Legowisko dla psa
prezenty dla psa, Legowisko dla psa

3. Innowacyjne miski

Miska twojego czworonoga może spowalniać jego łapczywe jedzenie ale także wpłynąć na rozwój wszystkich jego zmysłów. Obecnie na rynku dostępne są miski o kształcie labiryntu. Posiłek twojego pupila będzie przypominał polowaniem, dostarczy mu dużo zabawy ale także pozwoli zapobiec wzdęciom i innymi dolegliwościom związanymi  z trawieniem. Miski dostępne są w różnych kolorach i wielkościach a ich ceny zaczynają się od 50 zł . 

prezenty dla psa, miski
prezenty dla psa, miski
prezenty dla psa, miski

4. Interaktywne zabawki

Boisz się zostawiać swojego pupila samego w domu w obawie co będzie robił pod twoją nieobecność? Zapewnij mu rozrywkę i zabawę. Obecnie dostępnych jest wiele inteligentnych zabawek które pozwolą twojemu pupilowi rozwinąć węch, strategiczne działania i kondycję. Przedstawimy państwu strategiczne gry dla psiaków.  Zabawki posiadają płytkie otwory, w których umieszczony jest smakołyk. Zadaniem psa jest usuwanie różnego rodzaju pokrywek, suwaków i zawiasów. Zabawki są dostępne w różnych poziomach trudności. Dzięki temu że są wykonane z plastiku z antypoślizgową podstawką łatwo utrzymać je w czystości. Ceny na rynku zaczynają się od 30 zł

zabawki dla psa
zabawki dla psa
zabawki dla psa

5. Smycz

Ta smycz to czysta hybryda☺ Posiada wszystko co potrzebne jest właścicielowi czworonoga podczas spaceru. Posiada ergonomiczny uchwyt, zegarek, latarkę LED i zwijaną taśmę smyczy. Dodatkowo posiada pojemniczek na smakołyki pupila oraz miejsce na torebkę przeznaczona na odchody. Smycz nie jest dostępna na rynku polskim, jej cena zaczyna się od 26 dolarów i dostępna jest w różnych kolorach. Wszystko co najlepsze dla naszych najlepszych przyjaciół rodziny.

smycz