Miejsca psiolublne - Sheldon od razu znalazł swój ulubiony kąt w Lokal Cafe

Sheldon od razu znalazł swój ulubiony kąt w Lokal Cafe

Mało jest miejsc w naszej okolicy gdzie można zabrać psa dlatego cieszymy się bardzo że powstało nowe psiolubne miejsce. Lokal Cafe to nasze odkrycie ostatnich dni. A właściwie nie nasze, bo gdyby nie sąsiadka to, byśmy pewnie jeszcze długo go nie zauważyli. Lokal Cafe schowany jest w miejscu gdzie kiedyś był sklep i dopiero po wejściu do środka widać że jest to bardzo przyjemna kawiarnia. Wystrój jest bardzo starannie dopracowany i zachęca do spędzenia tam długich godzin. Szkoda tylko że Sheldon nie podzielał mojej opinii i po chwili marudził żeby wracać do parku! No ale skoro park jest tuż obok to nie ma mu się co dziwić.

Dla smakoszy kawy w Lokal Cafe jest szeroki wybór i ziaren i sposobów parzenia a dla tych mniej uzależnionych od kofeiny do wyboru jest sporo różnych herbat. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla osób na diecie bo już od samego progu kusi lada z ciastami. Przepysznymi ciastami. Ciężko oprzeć się pokusie. Dobrze się składa, że park jest blisko, więc jest gdzie spalić wszystkie kalorie z tych pysznych ciast. A przynajmniej można to sobie obiecać przy kolejnej filiżance kawy i tarcie 🙂

Wspaniale że w okolicy powstało nowe miejsce gdzie można przyjść z psem. Myślę że Lokal Cafe wraz z nadchodzącą jesienią może się stać stałym elementem naszych spacerów do parku.

https://dlaschroniska.pl/