Wydaje nam się, że Flexi nikomu przedstawiać nie potrzeba! Zobaczcie nową odsłonę smyczy Flexi … design, praktyczność połączona z designem … cóż chcieć więcej?

Flexi – najlepszy design wśród smyczy

Wyjście do restauracji, spacer czy zwiedzanie – no właśnie i tutaj zwykle pojawia się problem, ponieważ potrzebuję różnych smyczy, bo na zwiedzanie krótka, do restauracji krótka, spacer coś pośredniego, bo częściowo długa, częściowo krótka. 

Firma FLEXI zapewnia nam komfort użytkowania. Booba osobiście może czuć się komfortowo (a przynajmniej ja mam takie poczucie), ponieważ wiem, że smycz zawsze zadziała. Czy chcę skrócić czy wydłużyć ona działa!

Muszę zdradzić sekret, że w mojej szafie nadal jest w użytku smycz Flexi, która ma już UWAGA! 7 LAT!!!! Jest to smycz przeznaczona dla psów ras dużych i co prawda jej design jest klasyczny, to obudowa nadal wygląda schludnie, czysto. Zauroczona późniejszymi kolekcjami, które zostały udoskonalone o możliwość doczepienia etui na worki oraz latarki nabywałam regularnie nowe modele.

Gama kolorów w firmie Flexi jest dość bogata. Uwaga, bo dla wymagających wersja PREMIUM – smycz Flexi wykładana kamieniami Swarovski. Smycz, która nie zostanie niezauważona. Muszę wam zdradzić kolejny sekret, że taką oczywiście też posiadam 🙂 jako przedstawiciel tych co uwielbiają wszystko co się świeci.

Moja pierwsza myśl – ok kupię, ale pewnie kamyczki odpadną… no i co 🙂 znów zaskoczenie smycz Swarovski jest już w moim posiadaniu 4 lata i również jest w bardzo dobrym stanie, używana często nadam spełnia walory praktyczne jak i estetyczne.

Spotkanie na targach

Z firmą Flexi również spotkaliśmy się na targach Animals Days i przedstwiciel firmy opowiedział nam osobiście dlaczego warto kupić smycz Flexi ! Mnie nie musia przekonywać a dodatkowo udało mi się zdobyć kolejny okaz w pięknym pastelowym różu J obecnie mój nr 1 na wyjazdy 🙂

Co Booba na to – recenzja smyczy