Jak dobrze wiecie Booba i Bąbik mają jeszcze Carlosa i Futerka. Niestety los bywa okrutny i oba mają problemy ze stawami. Stosowaliśmy różne preparaty, ale kulawizna zawsze wracała. Szukając nowych, skutecznych rozwiązań natknęłam się na DIANAMED.PL i ich suplementy na stawy DIANAMED. (Fb Dianamed, IG)

Suplementy na rynku dostępne są od niedawna, produkt to nowość, ale jak się udało odwiedzić opinie są pochlebne. Jeśli zajrzycie w skład znajdziecie tam mnóstwo cennych składników, producent niczego nie ukrywa, a wręcz zwraca uwagę, na produkty używane do produkcji.

Hydrolizowany kolagen wołowy II typu, Membrana jaja kurzego, Bosswelia Spirulina, Bosswelia serrata, Witamina C, Ekstrakt z kurkuminy, SAM-e, Ekstrakt z bezkofeinowej zielonej herbaty, Witamina E, Ekstrakt z piperyny – brzmi kosmicznie, ale po konsultacji z weterynarzem okazało się, że te wszystkie składniki są niezbędne i na najwyższym poziomie. Dodatkowo producent przedstawia na stronie dokładny skład, więc bez problemu możemy omówić to z swoim weterynarzem i sprawdzić czy dany produkt jest odpowiedni dla naszego pupila.

W mojej ocenie produkt świetny, bez przerysowanej formy reklamowej, promujący się jakością a nie wyglądem, choć sam wygląd opakowania również zachwyca 🙂 opakowaie jest poręczne, łatwe do przechowywania, a równocześnie zabezpiecza suplementy przed wietrzeniem czy zabrudzeniem.

Na koniec miła niespodzianka, ponieważ przyznam szczerze, że zajęłam trochę czasu producentowi wypytując o szczegóły dotyczące suplementacji i okazało się, że mają oni ogromną wiedzę  na temat stawów – skorzystałam więc również z opinii na temat corgi oraz owczarków niemickich. Problem stawów jak wiemy pojawia się czasem u corgi więc warto suplementować. Producent w ramach zajętego czasu przez moją osobę zaproponował rabat dla społeczności CORGI POLSKA 🙂 i tym sposobem wchodząc na stronę dianamed.pl  możecie zakupić suplementy z kodem CORGIPOLSKA  i otrzymacie 10% rabatu ! 

Booba i Bąbik w trosce o swoich psich przyjaciół Carlosa i Futerka zakupiły oczywiście suplementy. W tajemnicy możemy zdradzić, że pieski wcale nie pluły tabletkami a wręcz grzecznie zjadały 🙂