Szukasz ekologicznej i dobrej jakości karmy, ale chciałbyś aby menu twojego pupila nie było droższe niż Twoje ? 😉 Otóż znaleźliśmy fajną ofertę – karma Bemo proponowana w paru odsłonach.

Karma Bemo – marka z sercem dla juniorów

Konikiem firmy Bemo jest dobrze przyswajalna karma Bemo Junior, jednak Boobuś testował karmy dla dorosłych psów i również nie pogardził.

Co powinno zwrócić Waszą uwagę? Otóź marka Bemo to grupa ludzi, która całe serce oddaje futrzakom. Ich misją jest zaspokojenie kubków smakowych najwybredniejszych czworonogów.  Każdy składnik karmy jest skrupulatnie dobierany przez zespół, aby dobrać jak najwyższą jakość. Marka Bemo nie wie co to konserwanty 🙂 Wiedzą i dlatego nie znajdziemy ich w składzie oferowanych karm.

Karma junior to wysoko przyswajalna i dobrze zbilansowana karma dla młodych psów. Zawiera aż 30% wołowiny oraz 25% indyka. Zawiera również substancje humusowe i konopie. W karmie Bemo próżno szukać GMO! Należy zwrócić uwagę na fakt, że karma ta nie jest wypełniaczem i nie ma w jej składzie pszenicy, kukurydzy, glutenu, soi oraz laktozy. Idea, która przyświeca marce Bemo to zdrowe i naturalne odżywianie!

Bemo dla dorosłych psów

W ofercie dla psów dorosłych duży wybór dostosowany do rasy ( zarówno zbilansowanie jak i gramatura karm) i w ofercie mamy : activ, Wigor, Complet oraz DELIGHT.

W ofercie firmy Bemo również znajdziecie państwo świetne smaczki PET FARM zapakowane w estetyczne słoiczki. Składniki również najwyższej jakości a dźwięk otwieranego wieczka aż podnosi uszy – nawet u spaniela!!!!!! Co to oznacza? Że po prostu jest pysznie i świeżo. W ofercie bemokarmy.pl również znajdziemy smaczki oraz karma mokra.

Spotkanie na targach

Jeśli spotkacie stoisko BEMO na targach na pewno możecie spodziewać się wysokiej jakości obsługi, dokładnego wyjaśnienia składu karmy! Tutaj nikt nic nie ukrywa! Nie możesz się wybrać na targi? Zapraszamy do odwiedzenia strony bemokarmy.pl 

Nasza recenzja karmy Bemo